Doručenie do 48hod.

Detské plienky Ultra Dry Midi 56ks

Detské jednorazové plienky vyrobené na Slovensku.

Naše plienky sú jemné, hypoalergénne a preto sa vďaka nim nemusíte obávať vzniku alergií alebo zaparenín. Vďaka špeciálnej technológii Fast & Dry system rýchlo absorbujú vlhkosť a čo je najdôležitejšie, sú bez škodlivých chemikálií alebo látok.

  • Veľkosť 3 Midi – váha 4 - 9kg
  • Extra jemné na dotyk
  • Hypoalergénne a vhodné aj na citlivú detskú pokožku
  • Technológia Fast & Dry system udrží až 30 násobok vlastnej váhy
  • Vyrobené z ekologicky čistých a bezpečných materiálov, bez obsahu chlóru, parfumov, či latexu
Skladom
13,90 € –17 % 11,50 €
Kategória: Plienky Ultra dry
midi 0711 render
4 - 9 Kg
13,90 € –17 %

Jemné a šetrné:
Extra jemné na dotyk, vďaka materiálu podobnému mäkkej textílií. Naše detské plienky sú vyrobené len z ekologicky čistých a bezpečných materiálov, neobsahujú chlór, parfumy ani latex. Sú hypoalergénne a vhodné aj na citlivú detskú pokožku.

Absorpčné
Špeciálne vyvinutý super- absorpčný materiál, ktorý udrží až 30 - násobok vlastnej váhy. Nová technológia uzamkne tekutinu v spodných vrstvách plienky a tým chráni citlivú detskú pokožku pred podráždením.

Priedušné a pohodlné
Priedušný vonkajší povrch umožňuje detskej pokožke voľne dýchať a zňižuje tak riziko zaparenín. Anatomický tvar a flexibilné prvky zabezpečia dokonalé uchytenie plienky a voľnosť pohybu v každom štádiu vývoja dieťatka.

Vyrobené šetrne k životnému prostrediu:
Rešpektujeme životné prostredie a pri výrobe dbáme na celý životný cyklus, od výberu surovín, cez dopravu až po recykláciu. Naše plienky su vyrábané z certifikovanej PEFC buničiny, ktoréj hlavným cieľom je zachovanie lesov a ich rožširovanie pre ďalšie generácie. Vyrobené v ♡ Slovenska, naše plienky k Vám putujú v priemere len 300km, čím spoločne znižujeme úhlikovu stopu dopravy.

Plienky neobsahujú :
✓0% chlór
✓0% parfumy
✓0% latex
✓0%, pleťové krémy
✓0% parabény
✓0% ftaláty
✓0% konzervačné látky
✓0% ťažké kovy

Materiály: Certifikovaná PEFC buničina, bez obsahu chlóru; netkaná textília polypropylén ; super-absorbent polymer (SAP); polyetylénová fólia; latex-free elastan

Späť do obchodu