Doručenie do 48hod.

O nás

UŽ VIAC AKO 30 ROKOV
SA S LÁSKOU STARÁME
O KOMFORT VÁS A VAŠEJ RODINY

O NÁS

Sme slovenská rodinná firma Celltex s vyše 30-ročnou tradíciou, ktorá ponúka všetko to, čo predstavuje absolútny základ osobnej hygieny už od batoľaťa. Našim cieľom je priniesť na domáci trh bezpečné a šetrné produkty, za čo najpriaznivejšiu cenu. Vyvinuli sme celý rad produktov, ktoré vyhovujú potrebám každej rodiny, vrátane detskej hygieny, dámskej hygieny, ľahkej inkontinencie a produktov z papiera. Naše produkty sú zastúpené vo vyše 15 krajinách.

EKOLOGICKY ZODPOVEDNÍ

Naše plienky prešli najprísnejším testom kvality - potrebami našich vlastných detí. Spoľahnite sa, že s rovnakými kritériami ich prinášame pre tie vaše. Obsahujú len tie najkvalitnejšie certifikované materiály, bez obsahu chlóru, parfumov či latexu.

Aj vďaka tomu sú naše plienky dokonale pohodlné, hypoalergénne a spoľahlivé. Našim poslaním je ponúknuť Vám prémiový produkt za najlepšiu možnú cenu.

Náš sľub vám

Kvalitné suroviny

Pri výrobe našich produktov sú používané len čisté a certifikované materiály, s použitím zložiek s minimálnym alebo žiadnym obsahom alergénov definovaným Európskou komisiou. Naše produkty sú hypoalergénne, vhodné aj na citlivú detskú pokožku.

Ekologicky zodpovední

Sme spoločnosť so zvyšujúcim sa sortimentom produktov, ktoré získali certifikát udržateľného hospodárstva PEFC. Rešpektujeme životné prostredie a pri našich činnostiach dbáme na celý životný cyklus výrobku, od výberu surovín, až po recykláciu.

Netestované na zvieratách

Naše produkty neobsahujú živočíšne produkty a netestujeme na zvieratách.

Pre spoločné dobro

Spoločne pomáhame znížiť nedostastok detských plienok slovenským deťom a rodinám v núdzi, prostredníctvom združenia ”Viac Ako” a Centrom pre deti a rodiny.

NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY

Cena

112
1112
4 položiek celkom
Späť do obchodu