Doručenie do 48hod.

Náš príbeh

UŽ VIAC AKO 20 ROKOV
SA S LÁSKOU STARÁME
O VÁŠ KOMFORT

O NÁS

Sme slovenská rodinná firma Celltex a už viac ako 30 rokov vyrábame hygienické produkty pre celú rodinu. Na slovenský trh prinášame kvalitné, bezpečné a šetrné produkty za priaznivé ceny. Vyvinuli sme celý rad produktov, ktoré vyhovujú potrebám každej rodiny, vrátane detskej hygieny, dámskej hygieny, ľahkej inkontinencii a produktov z papiera. Naše produkty sú zastúpené vo vyše 15 krajinách sveta a v súčasnosti sme jediným hrdým výrobcom detských plienok na Slovensku.

EKOLOGICKY ZODPOVEDNÝ

Naše plienky prešli najprísnejším testom kvality - potrebami našich vlastných detí. Spoľahnite sa, že s rovnakými kritériami ich vyrábame pre tie vaše. Používame pri tom len tie najkvalitnejšie certifikované materiály, bez obsahu chlóru, parfumov či latexu.

Aj vďaka tomu sú naše plienky dokonale pohodlné, hypoalergénne a k tomu ako jediné vyrobené na Slovensku. Našim poslaním je ponúknuť Vám prémiový produkt za najlepšiu možnú cenu.

LOKÁLNE VYROBENÉ

Vyrobené v ♡ Slovenska. Sú zasielané priamo z výroby, aby sa udržali čo najmenšie prepravné vzdialenosti a tým aj emisie z dopravy.

ŠETRNÉ K POKOŽKE

Naše plienky sú vyrobené len z ekologicky čistých a bezpečných materiálov, neobsahujú chlór, parfumy, ani latex. Sú hypoalergénne a vhodné aj na citlivú detskú pokožku.

ŠETRNÉ K PRÍRODE

Pri výrobe dbáme na celý životný cyklus - od výberu surovín, cez dopravu až po recykláciu. Naše produkty sú vyrobené zo 100% zelenej energie a nie sú testované na zvieratách.

NETESTUJEME NA ZVIERATÁCH

S láskou k ľuďom a zvieratám. Veríme v to, že zvieratká sú živé tvory, ktoré si zaslúžia žiť plnohodnotne, preto naše produkty netestujeme na zvieratách a neobsahujú ani nijaké živočíšne produkty.

NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY

Cena

1112
11112
1 položiek celkom

Dalšie produkty

Dámská hygiena

Zobraziť

Detská hygiena

Zobraziť

Osobná hygiena

Zobraziť

Späť do obchodu