Doručenie do 48hod.

O produkte

bez parfumov,
chlóru a latexu

hypoalergénne

netestované
na zvieratách

zo 100%
zelenej energie

KVALITA JE PRE NÁS PRVORADÁ

Pri výrobe našich produktov sú používané len tie najkvalitnejšie materiály, ktoré prešli prísnymi certifikáciami. Všetky naše produkty sú hypoalergénne, pretože neobsahujú žiadny chlór, parfumy, či latex.

Sú dokonale pohodlné a poskytujú až 12 hodinovú ochranu. Navyše sú vyrobené ekologickým spôsobom zo 100% zelenej energie.

1

ABSORPČNÉ JADRO

100 % prírodná a obnoviteľná buničina, ktorá nie je bielená chlórom a pochádza z trvalo udržateľných lesov (PEFC) . Všetky naše plienky spĺňajú PEFC certifikáciu, ktorá zaručuje to, že drevo, ktoré sa používa na výrobu buničiny pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov. SAP - mikrojemné absorpčné guličky, ktoré dokážu vstrebať až niekoľkonásobok svojej váhy. Pohlcujú vlhkosť a tekutinu, vďaka čomu zostane pokožka vášho bábätka suchá.

2

TOPSHEET – 3 TENUČKÉ PRIEDUŠNÉ VRSTVY

Vyrobené veľmi jemným spôsobom z netkanej textílie, ktorá je priedušná a ľahká. Vďaka tomu umožňuje hebkej detskej pokožke voľne dýchať a súčasne rýchlo vstrebáva vlhkosť. Neobsahuje žiadne parfumy ani farbivá.

3

BACKSHEET – EXTRA MÄKKÝ POVRCH

Vyrobený z vodeodolnej priedušnej fólie, ktorá je laminovaná netkanou textíliou. Je pokrytá mäkkým závojom s potlačou. Pri tlači sú použité iba farbivá bez obsahu kovov, ktoré sú maximálne bezpečné pre vaše bábätko.

4

ELASTICKÉ BOČNÉ PÁSY

Vďaka prepracovaným elastickým prvkom poskytujú účinnú a jemnú ochranu. Dokonalým prispôsobením sa telu dieťatka je tlak vyvíjaný na pokožku až 4-násobne menší. Zároveň predchádza podráždeniu pokožky a akémukoľvek úniku tekutiny.

5

DVOJITÁ OCHRANA

Priedušné bočné manžety zabraňujú bočnému pretečeniu a sú zabezpečené bezlatexovou gumičkou, ktorá netlačí na detské nožičky.

1

100 % BIO BAVLNA - TOPSHEET

Vnútorná povrchová vrstva z certifikovanej 100 % BIO bavlny. V priamom dotyku s detskou pokožkou. Certifikovaná BIO bavlna je v prírode biologicky rozložiteľná, hypoalergénna a jej pH sa zhoduje s jemnou a citlivou pokožkou vášho dieťatka.

2

EKO BALENIE

Balené priamo do papierovej krabičky, ktorá eliminuje použitie plastov.

3

ABSORPČNÉ JADRO

100 % prírodná a obnoviteľná buničina, ktorá nie je bielená chlórom a pochádza z trvalo udržateľných lesov (PEFC) . Všetky naše plienky spĺňajú PEFC certifikáciu, ktorá zaručuje, že drevo, ktoré sa používa na výrobu buničiny pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov. SAP - mikrojemné absorpčné guličky, ktoré dokážu vstrebať až niekoľkonásobok svojej váhy. Pohlcujú vlhkosť a tekutinu, vďaka čomu zostane pokožka vášho bábätka suchá.

4

BACKSHEET – EXTRA MÄKKÝ POVRCH

Vyrobený z vode odolnej priedušnej fólie, ktorá je laminovaná netkanou textíliou. Je pokrytá mäkkým závojom.

5

ELASTICKÉ BOČNÉ PÁSY

Vďaka prepracovaným elastickým prvkom poskytuje účinnú a jemnú ochranu. Dokonalým prispôsobením sa telu dieťatka je tlak vyvíjaný na pokožku až 4-násobne menší. Súčasne predchádza podráždeniu pokožky a taktiež úniku tekutiny.

6

DVOJITÁ OCHRANA

Priedušné bočné manžety zabraňujú bočnému pretečeniu a sú zabezpečené bezlatexovou gumičkou, ktorá netlačí na detské nožičky.

Plienky podľa veľkosti

Ďalšie produkty

Pre ženy

Zobraziť

Pre bábätká

Zobraziť

Osobná hygiena

Zobraziť

Späť do obchodu