Doručenie do 48hod.

Nohavičkové plienky Maxi 4, 21 ks

Nohavičkové plienky pre deti, ktoré radi objavujú svet. Veľmi jednoduché a rýchle obliekanie aj vyzliekanie oceníte pri trénovaní na nočník, alebo v prípade, ak máte doma neposedné dieťatko. Pružné materiály a vysoká absorpcia ochránia vaše dieťatko počas dňa i noci. Balené v krabičke.

  • Veľkosť 4 Maxi, váha 7 - 18kg
  • Extra jemné na dotyk
  • Hypoalergénne a vhodné aj na citlivú detskú pokožku
  • Vyrobené z ekologicky čistých a bezpečných materiálov, bez obsahu chlóru, parfumov, či latexu

Skladom
9,50 €
Kategória: Nohavičkové plienky
Hmotnosť: 0.1 kg

Aby vaše dieťatko nič neobmedzovalo v pohybe a v nekonečnom objavovaní sveta, siahnite po nohavičkových plienkach, ktoré vďaka pružným materiálom veľmi ľahko oblečiete aj vyzlečiete a váš neposedný divoch nestihne ani protestovať.

Aby bolo vaše dieťatko stále v suchu, o dokonalú absorpciu vlhkosti a dostatočnú vzdušnosť sa stará vysoko absorpčné 3D jadro a nová technológia FAST & DRY SYSTEM.

Jemné a šetrné:
Extra jemné na dotyk, vďaka materiálu podobnému mäkkej textílii. Naše plienkové nohavičky sú vyrobené len z ekologicky čistých a bezpečných materiálov, neobsahujú chlór, parfumy ani latex. Sú hypoalergénne a vhodné aj na citlivú detskú pokožku.

Absorpčné
Špeciálne vyvinutý super- absorpčný materiál, ktorý udrží až 30 - násobok vlastnej váhy. Nová technológia uzamkne tekutinu v spodných vrstvách plienky a tým chráni citlivú detskú pokožku pred podráždením.

Priedušné a pohodlné
Priedušný vonkajší povrch umožňuje detskej pokožke voľne dýchať a znižuje tak riziko zaparenín. Anatomický tvar a flexibilné prvky zabezpečia dokonalé uchytenie plienky a voľnosť pohybu.

Vyrobené šetrne k životnému prostrediu:
Rešpektujeme životné prostredie a pri výrobe dbáme na celý životný cyklus, od výberu surovín, cez dopravu až po recykláciu. Naše plienky sú vyrábané z certifikovanej PEFC buničiny, ktoré hlavným cieľom je zachovanie lesov a ich rozširovanie pre ďalšie generácie. 


Plienky neobsahujú :
0% chlór
0% parfumy
0% latex
0%, pleťové krémy
0% parabény
0% ftaláty
0% konzervačné látky
0% ťažké kovy

Materiály: Certifikovaná PEFC buničina, bez obsahu chlóru; netkaná textília polypropylén ; super-absorbent polymer (SAP); polyetylénová fólia; latex-free elastan

 

Späť do obchodu