Doručenie do 48hod.

Cotté plienky BIO bavlna JUNIOR 22ks

Detské jednorazové plienky s vnútornou povrchovou vrstvou z certifikovanej 100% BIO bavlny.

Jemná, 100% BIO bavlna na vnútornej povrchovej vrstve našich Cotté plienok poskytuje jedinečnú ochranu pre tú najcitlivejšiu detskú pokožku. Jej PH je v súlade s pokožkou,  čím zabraňuje vzniku podráždenia, či alergií.

 

  • Veľkosť 5 Junior, váha 12 - 25kg
  • 100% BIO bavlna
  • Hypoalergénne pre extra jemnú pokožku
  • Bez latexu, chlóru, či parfumov
  • Balené v papierovej recyklovateľnej krabičke
Skladom
11,90 €
Kategória: Plienky s BIO bavlnou
Hmotnosť: 0.1 kg

Jemná 100 % BIO bavlna, ktorá sa nachádza na vnútornej povrchovej vrstve Cotté plienok je ideálna pre citlivú pokožku vášho dieťatka,  keďže ponúka ochranu plne prírodného materiálu. Certifikovaná BIO bavlna vyrástla prirodzene, bez použitia akýchkoľvek chemikálií. Je v prírode jednoducho biologicky rozložiteľná, hypoalergénna a jej pH sa zhoduje s jemnou a citlivou pokožkou vášho dieťatka. Vlákna tejto čistej organickej bavlny sú jemnučké na dotyk a pomáhajú predchádzať vzniku nepríjemných alergií alebo vyrážok.

JEMNÉ
BIO bavlna je na dotyk výnimočne jemná, veľmi pohodlná a priedušná. Vlákna tejto bavlny tiež zabraňujú vzniku alergických reakcií alebo vyrážok.

ČISTÉ
Použité hypoalergénne materiály sú vhodné najmä pre citlivú pokožku, keďže neobsahujú chlór, latex, krémy, parfumy, parabény alebo iné chemikálie.

ABSORPČNÉ
Absorpčné jadro obsahuje certifikovanú prírodnú buničinu, ktorá pochádza zo zodpovedne vyťažených lesov. Vnútorná povrchová časť plienok je z mäkkej BIO bavlny.

EKO
Ekologicky balené bez použitia plastovej fólie, priamo do recyklovateľnej papierovej krabičky, ktorú nemusíte vyhadzovať, ale môžete ju využiť ako odkladací priestor.

Čo sa nachádza vo vnútri Cotté plienok?
1. Absorpčné jadro zo 100 % prírodnej a obnoviteľnej celulózy, ktorá nebola bielená chlórom a pochádza zo zodpovedne vyťažených lesov (PEFC). Superabsorbent absorbuje a bezpečne uzamkne tekutinu vo vnútri.
2. Elastické úchytky pomáhajú udržať plienku pri zapínaní na správnom mieste.
3. Vnútorná povrchová vrstva z certifikovanej 100 % BIO bavlny sa priamo dotýka detskej pokožky.
4. Dvojitá ochrana pred pretečením je zabezpečená bezlatexovou gumičkou, ktorá netlačí na detské nožičky a zabraňuje pretečeniu.

Späť do obchodu