Doručenie do 48hod.

Plienky Junior 5 (176ks)

Detské jednorazové plienky vyrobené na Slovensku v praktickom a výhodnom mesačnom balení. 

Naše plienky sú jemné, hypoalergénne a preto sa vďaka nim nemusíte obávať vzniku alergií alebo zaparenín. Vďaka špeciálnej technológii Fast & Dry system rýchlo absorbujú vlhkosť a čo je najdôležitejšie, sú bez škodlivých chemikálií alebo látok.

  • Veľkosť 5 Junior – váha 12 - 25kg
  • Extra jemné na dotyk
  • Hypoalergénne a vhodné aj na citlivú detskú pokožku
  • Technológia Fast & Dry system udrží až 30 násobok vlastnej váhy
  • Vyrobené z ekologicky čistých a bezpečných materiálov, bez obsahu chlóru, parfumov, či latexu
Skladom
54,80 € –21 % 42,90 €
Kategória: Výhodné balenie
plienky VB vel 5
12 - 25 Kg
54,80 € –21 %

Aby bolo vaše dieťatko v suchu cez deň aj v noci, o dokonalú absorpciu vlhkosti a dostatočnú vzdušnosť sa stará vysokoabsorpčné 3D jadro a nová technológia FAST & DRY SYSTEM . Poskytuje ešte väčšiu ochranu proti úniku. Tekutina sa rýchlo absorbuje z povrchu do jadra plienky, kde sa uzamkne. Štruktúra plienky po naplnení tekutinami nestráca tvar a na tele dieťatka drží oveľa pevnejšie.

Jemné a šetrné:
Extra jemné na dotyk, vďaka materiálu podobnému mäkkej textílií. Naše detské plienky sú vyrobené len z ekologicky čistých a bezpečných materiálov, neobsahujú chlór, parfumy ani latex. Sú hypoalergénne a vhodné aj na citlivú detskú pokožku.

Absorpčné
Špeciálne vyvinutý super- absorpčný materiál, ktorý udrží až 30 - násobok vlastnej váhy. Nová technológia uzamkne tekutinu v spodných vrstvách plienky a tým chráni citlivú detskú pokožku pred podráždením.

Priedušné a pohodlné
Priedušný vonkajší povrch umožňuje detskej pokožke voľne dýchať a zňižuje tak riziko zaparenín. Anatomický tvar a flexibilné prvky zabezpečia dokonalé uchytenie plienky a voľnosť pohybu v každom štádiu vývoja dieťatka.

Vyrobené šetrne k životnému prostrediu:
Rešpektujeme životné prostredie a pri výrobe dbáme na celý životný cyklus, od výberu surovín, cez dopravu až po recykláciu. Naše plienky su vyrábané z certifikovanej PEFC buničiny, ktoréj hlavným cieľom je zachovanie lesov a ich rožširovanie pre ďalšie generácie. Vyrobené v ♡ Slovenska, naše plienky k Vám putujú v priemere len 300km, čím spoločne znižujeme úhlikovu stopu dopravy.

Plienky neobsahujú :
✓0% chlór
✓0% parfumy
✓0% latex
✓0%, pleťové krémy
✓0% parabény
✓0% ftaláty
✓0% konzervačné látky
✓0% ťažké kovy

Materiály: Certifikovaná PEFC buničina, bez obsahu chlóru; netkaná textília polypropylén ; super-absorbent polymer (SAP); polyetylénová fólia; latex-free elastan

Späť do obchodu